NOVINKY ZLATÁ JALNA COLLIE BICHONI KONTAKT GUESTBOOK

 

ZLATÁ JALNA

Zlatou Jalnu naleznete v Praze, v jednom domku se zahradou s číslem 247 (dříve 21). Ze Zlaté Jalny doposud vzešlo devět Interšampionů a na další se čeká na potvrzení z FCI. Taky už ty trofeje pomalu není kam dávat.

Jedna lidová moudrost říká, že jablko nepadá daleko od stromu. To ostatně potvrzují (byť poněkud odborněji) i zákony genetiky.

A co na to naše rodina? Letmo se na to můžeme kouknout:

Syn Lukáš se ženou Hankou si pořídili páreček bišonků, Brillanta a Colombinku (k tomu kanárka a nějaké to morčátko). Jejich syn Luboš se svou přítelkyní vlastní krásného velkého papouška Alexandra (a učí ho pořádné lotroviny).

Rodinu syna Tomáše s Jitkou již několik roků doplňuje milovaná toy pudlinka Cecilka, o níž se vzorně stará také jejich nejmladší syn Martin. Jejich starší dcera Jana si s přítelem pořídili krásné nohaté štěňátko, vipetku Night Silver Sun z Úplňku, alias Sany.V domácnosti další vnučky Evy a přítele Ládi žijí dva rozkošní „pejsci do kapsy“, moskevské toy teriérky Terrynka a Tosinka.

Nesmím ale zapomenout na momentálně nejdůležitějšího člena jejich rodiny, překrásnou zlatou šeltinku Fanynku, přesněji řečeno Real Fun but Expensive von Crottorf, dárek od Baronessy von Hahn z Německa.

A tak máme doma skvělou rodinku a kdo nevěří, nemusí nikam běhat. Stačí když si prohlédne náš web. Tak co říkáte? Nejsou Křečci důkazem pravdivosti lidového moudra?

 

(pro zvětšení kliknout na obrázek)

             


Tak to u nás vypadá v létě...
 


... a tak je u nás v zimě.
 

Voda z jezírka chutná našim pejskům nejvíce; a v jezírku se též nejvíce (byť nechtěně) koupou!

Rozely již neodmyslitelně patří k obyvatelům Zlaté Jalny a v letních měsících jsou ozdobou zahrady.

 

A tady je naše malá šampiónka Cecilka. Oficiálně A´Cecilka ze Zlaté Jalny,
Klubová  a Národní vítězka

Ač jí je již deset let, je stále v dobré  kondici, a tak se ještě občas předvedee výstavním kruhu veteránů.


[NAHORU]

Devět Mezinárodních šampionátů (collie i bichoni)

 

Ceny z výstav z doby, kdy se ještě za vítězství nedávaly poháry, ale různé skleničky, vázičky, popelníky atd. + část odborné literatury.

[NAHORU]

Ceny naší nejúspěšnější collie Girlinky.

Část cen ostatních collií
(z posledních let).

Ukázka trofejí našich bichonů; vpravo pak ocenění pro nejlepší chovatelské skupiny jak bichonů, tak collií.